VT Animal - шаблон joomla Видео

 

1НЕ ДАЙ ВІЛ / СНІДУ ВБИТИ СЕБЕ

     До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з учнями перших курсів проведено просвітницький захід на тему : «ВІЛ /СНІД – небезпека і профілактика ».

   СНІД в Україні – нагальна проблема людства. Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе, своїх рідних та близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожний дім, кожну сім'ю.

     Бесіду проведено з метою ознайомлення учнів з основними шляхами зараження цією хворобою, захисту від СНІДу, профілактики цієї хвороби.

Для змістовного ознайомлення молоді з небезпекою, яку несе СНІД , продемонстровано відеофільм, що розкриває основні чинники, які сприяють зараженню цією хворобою, ознайомлено з захистом та із уникненням небезпек бути ВІЛ інфікованим.

       В кінці бесіди було проведено анкетування « Моє ставлення до ВІЛ – інфекції» для виявлення думки присутніх щодо відношення до цієї світової проблеми.

     Учні отримали інформацію про Статті Кримінального Кодексу України, які передбачають кримінальну відповідальність щодо поведінки людей, які знають про своє захворювання, але приховують його і заражають інших людей.

Практичний психолог: Ганна Мельник

 

3 11 6 4
12 9 7 8

Прокоментувати: