VT Animal - шаблон joomla Видео

 

50МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД КУРІННЯ

Щорічно у третій четвер листопада відзначають  Міжнародний день відмови від куріння. Практичним психологом. проведено  просвітницький захід  з першокурсниками нашого ліцею на тему: «Куріння – згубний вплив на організм підлітка».

          Актуальність теми профілактики куріння зумовлена  тим, що  вона є основною проблемою, яка потребує рішучих  профілактичних дій. Ранній початок вживання тютюну є передвісником появи проблем, пов’язаних з наркотиками і алкоголем. Адже тютюн, є легальним наркотиком, який руйнує психічне і фізичне здоров’я  підлітка і впливу якого можна запобігти у результаті припинення його вживання.

          Здобувачі освіти отримали інформацію про міфи (хибні твердження ) та факти про паління звичайних сигарет, кальяну, електронних сигарет.  Кожен підліток усвідомив наслідки ризикованої поведінки, а водночас і те, як цьому ризику можна запобігти і зробити для себе вибір.

На завершення заходу  учасники заповнили анкету «Твоє ставлення до тютюнопаління». Кожен  підліток  усвідомив наслідки куріння,  а водночас і те, як цьому ризику можна запобігти і зробити для себе вибір.

Практичний психолог Ганна МЕЛЬНИК

 

56 55 60 51
54 53 57 58

Прокоментувати: