VT Animal - шаблон joomla Видео

 

34ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

Сьогодні, до Всесвітнього дня психічного здоров’я, з метою забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти, підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я, класні керівники нашого закладу освіти провели просвітницькі бесіди, бесіди-діалоги зі здобувачами освіти, використовуючи матеріали Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Практичний психолог при проведенні «психологічних хвилинок» зробила вправи: «Заземлення», яка дає вміння бути в моменті тут і зараз; «Подвійний вдих», яка вчить відчути полегшення, розслабитись, змінити фокус уваги і діяти далі спокійно і конструктивно навіть у дуже насиченому емоційному стані, в стресовому напруженні; «Обійми», яка дозволяє нам залишатися добрими до себе і бути в контакті з собою. Ці вправи дозволять учням потурбуватися про себе в будь-який час.

Адже, важливим пріоритетом сьогодення є необхідність забезпечити психологічну складову організації освітнього середовища, створення умов, що сприятимуть розвитку особистості кожної дитини, збереженню здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя. Завдання дорослих допомогти молоді підлаштовувати свій ментальний приймач під різні життєві обставини і тоді вони будуть стійкими та стабільними.

Практичний психолог Ганна МЕЛЬНИК

 

31 32 33 35
41 36 37 39

Прокоментувати: